ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟ: 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
Απρ•
06•14
Το γήπεδο της Αξιούπολης βρίσκεται λίγο πιο μακριά απ’ το σχολείο μας. Το γήπεδο το επισκέπτονται πολλοί άνθρωποι. Εκεί πάνε για να τρέξουν, αθλούνται παίζοντας διάφορα παιχνίδια, πηγαίνουν σχολεία για διασκέδαση, εκεί περνάμε κι εμείς τον ελεύθερο χρόνο μας. Το γήπεδο της Αξιούπολης είναι μεγάλο και πάντα είναι καθαρό.
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.