Σε αυτό το άρθρο δημοσιεύουμε δύο προσπάθειες που κάναμε, αυτή τη φορά μέσω της ψηφιακής δημιουργικής γραφής, ώστενα αποδώσουμε τι εξομολογείται η Βερόνικα στη φίλη της, την Ελένη, πέντε μήνες μετά την πρώτη της επιστολή.
Το σχολικό κείμενο από την ψηφιακή βιβλιοθήκη «Διαδραστικά Σχολικά Βιβλία»
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
πολύ ωραίο
Ηταν μια ωραια εμπειρια που περασαμε με την ταξη και με την δασκαλα δεν θα το ξεχασω ποτε.