Συμμετοχή μαθητών μας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών

Μαθητές από το σχολείο μας πήραν μέρος στον φετινό Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών, που λόγω των ειδικών συνθηκών διεξήχθη διαδικτυακά το Σάββατο 20 Μαρτίου.

Συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές μας που αναφέρονται παρακάτω για το ενδιαφέρον τους να συμμετάσχουν στην προετοιμασία με την καθηγήτρια τους κ. Τζελαλή και για τη συμμετοχή τους στον διαγωνισμό, από τον οποίο αποκόμισαν μια πολύτιμη εμπειρία.

Πρόκειται για τους μαθητές της Α Γυμνασίου Γρηγορόπουλο Γρηγόρη, Γεράκη Αργύρη, Νικολέτα Πιλαβίδου, Πολίτη Θεοφάνη, Φουντουτού Αργυρώ, Φούφα Δημήτριο, Τσίτση Χριστίνα, Καραγιαννίδου Δέσποινα, Σαβράμη Ευάγγελο, Τριανταφυλλίδου Μαρία, Φάτσα Σάλβι, και τους μαθητές της Γ΄ Μαθητές Καναράκη Κωνσταντίνα, Αμοιρίδη Παναγιώτης και Γκότσικα Ελίνα.