Ενημερωτική συνάντηση με θέμα «Πρόληψη, αναγνώριση και αντιμετώπιση προβλημάτων εφηβείας στο σχολικό πλαίσιο»

Ο σύλλογος εκπαιδευτικών του 1ου Γυμνασίου Ευόσμου σας προσκαλεί στην ενημερωτική συνάντηση με θέμα «Πρόληψη, αναγνώριση και αντιμετώπιση προβλημάτων εφηβείας στο σχολικό πλαίσιο» που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024, 17:00-19:00, στον χώρο του Πολιτιστικού Κέντρου Ευόσμου.

Η συνάντηση αποτελεί δράση της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Θεσσαλονίκης σε συνεργασία με το 1ο ΚΕΔΑΣΥ Β΄ Θεσσαλονίκης και τους Συμβούλους Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και σε αυτήν ομιλήτριες θα είναι η Σωτηράκη Ελένη, προϊσταμένη του 1ου ΚΕΔΑΣΥ Β΄ Θεσσαλονίκης, και η Μπιρμπίλη Μαρία, Σύμβουλος Εκπαίδευσης και Παιδαγωγικά Υπεύθυνη του 1ου Γυμνασίου Ευόσμου.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει!