Επίτηδες ήθελα να δημοσιευθεί και ξεχωριστά η ζωγραφιά της Δανάης Δούκα, μολονότι υπάρχει ενσωματωμένη και στην προηγούμενη ανάρτησή της σχετικά με τον πρωτότυπο πίνακα ζωγραφικής του Αντριου Γουάιθ, ώστε να αναδειχθεί καλύτερα η αναδημιουργία του έργου από τη Δανάη, η οποία -αντίθετα με όσους θεωρούν περιττά τα Εικαστικά από τα Λύκεια- συνεχίζει με κάθε ευκαιρία να καλλιεργεί το ταλέντο της στη ζωγραφική, όπως ευτυχώς κι άλλα πολλά παιδιά του Λυκείου μας. Μπράβο Δανάη!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
Επίτηδες ήθελα να δημοσιευθεί και ξεχωριστά η ζωγραφιά της Δανάης Δούκα, μολονότι υπάρχει ενσωματωμένη και στην προηγούμενη ανάρτησή της σχετικά με τον πρωτότυπο πίνακα ζωγραφικής του Αντριου Γουάιθ, ώστε να αναδειχθεί καλύτερα η αναδημιουργία του έργου από τη Δανάη, η οποία -αντίθετα με όσους θεωρούν περιττά τα Εικαστικά από τα Λύκεια- συνεχίζει με κάθε ευκαιρία να καλλιεργεί το ταλέντο της στη ζωγραφική, όπως ευτυχώς κι άλλα πολλά παιδιά του Λυκείου μας. Μπράβο Δανάη!