Καλό καλοκαίρι…

apofitisi

DSC04988DSC04990DSC04987Χαλαρή διάθεση, κέφι, συγκίνηση για πολλούς, ανακούφιση για κάποιους άλλους και σίγουρα για ορισμένους, προσμονή και συγκρατημένη αισιοδοξία για το αποτέλεσμα της αδιάκοπης και επίπονης προσπάθειάς τους . DSC04999DSC04998

Αυτά είναι μόνο λίγα από τα πολλά συναισθήματα που χαρακτήριζαν την αποψινή βραδιά στηνDSC04991 τελετή αποφοίτησης των μαθητών του σχολείου μας. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο χώρο του σχολείου και ήταν εκεί όλοι όσοι θέλησαν με την παρουσία τους να ενθαρρύνουν τα παιδιά στο νέο ξεκίνημα που ετοιμάζονται να κάνουν σύντομα, γονείς, συμμαθητές, φίλοι και καθηγητές.  Να είστε πάντα τόσο δημιουργικοί και με ζωντάνια και φαντασία να φτάσετε όσο πιο κοντά στο στόχο σας ονειρεύεστε.

Εξάλλου κάθε τέλος είναι και μια καινούργια αρχή! …και να θυμάστε: Seize the Day!