Ποιοι είναι οι τυχεροί;

λαχείο

Την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2017 στις 14:20, παρουσία καθηγητών και πολλών μαθητών, στο αμφιθέατρο του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε η ηλεκτρονική κλήρωση για το σχολικό μας λαχείο μέσω της ηλεκτρονικής ιστοσελίδας www.random.org . Το λαχείο αυτό κυκλοφόρησε στο πλαίσιο της οικονομικής υποστήριξης των μετακινήσεων των μαθητών μας που συμμετέχουν σε πολιτιστικά και περιβαλλοντικά προγράμματα. Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν είναι οι εξής:

1.       O κάτοχος του αριθμού 4392 κερδίζει το smartphone Sony Xperia XA Ultra 4G.

Τυχερός αρ Sony

2.    O κάτοχος του αριθμού 811  κερδίζει το smartphone Xiaomi Redmi Note 4 32GB LTE.

Τυχερός αρ xiaomi

Οι τυχεροί παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το σχολείο μας στο τηλέφωνο 2310764026, για να παραλάβουν το δώρο τους. Καλορίζικα και να είστε  πάντα τυχεροί!