1η Πανελλήνια Μαθητική συνάντηση του Εκπαιδευτικού Δικτύου «Κωνσταντινούπολη – Θεσσαλονίκη, μια Εκπαιδευτική Συνύπαρξη – Έλληνες της Πόλης, Πολίτες της Οικουμένης

Στις 28-04-2023 πραγματοποιήθηκε η  1η Πανελλήνια Μαθητική Περιβαλλοντική Συνάντηση του Εκπαιδευτικού Δικτύου  «Κωνσταντινούπολη – Θεσσαλονίκη, μια Εκπαιδευτική Συνύπαρξη – Έλληνες της Πόλης, Πολίτες της Οικουμένης» με τη συμμετοχή της χορωδίας του σχολείου μας και πολλών σχολείων από πολλές περιοχές της επικράτειας που συνδιοργάνωσαν οι Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Θεσσαλονίκης. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους οργανωτές, στα σχολεία, τους εκπαιδευτικούς και τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετέχουν με τις εξαιρετικές δουλειές τους. Επίσης θερμά συγχαρητήρια  στις μαθήτριες και μαθητές της χορωδίας του σχολείου μας καθώς και στην μουσικό μας κα Ιορδανίδου Σοφία για την καταπληκτική τους εμφάνιση!

Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό από την εκδήλωση.

unnamed (1)

unnamed (2)