Αν έχεις τύχη διάβαινε…..

laxeio

Την Παρασκευή 27 Φεβρουαρίου 2015 στις 14:20, με παρουσία πολλών μαθητών στο αμφιθέατρο του σχολείου μας, πραγματοποιήθηκε η ηλεκτρονική κλήρωση για το σχολικό μας λαχείο. Το λαχείο αυτό κυκλοφόρησε στο πλαίσιο της οικονομικής υποστήριξης των μαθητών μας που συμμετέχουν στα πολιτιστικά προγράμματα <<Οι ρίζες μας>> και <<Αλησμόνητες πατρίδες – Κοιτίδες Ελληνισμού>>, και θα πάνε εκδρομή στην Αλεξανδρούπολη – Ανδριανούπολη. Ο τυχερός αριθμός αριθμός που κληρώθηκε είναι ο 264. Ο κάτοχος αυτού του αριθμού κερδίζει το smartphone Microsoft Lumia 535. Ο τυχερός ή τυχερή παρακαλείται να επικοινωνήσει με το σχολείο μας στο τηλέφωνο 2310764026 για να παραλάβει το δώρο του. Καλορίζικο και πάντα τυχερός/ρη!

κλήρωση