Ας θυμηθούμε την συμμετοχή μας στο 3ο Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

ΑΠΟ: Ιωάννης Χατζησάββας - Ιαν• 13•15
TheGreatTheory

Κάντε κλικ στην εικόνα για να μεταβείτε στην official ιστοσελίδα του 3ου Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

Σχολική Χρονιά 2012-2013 και το Γενικό Λύκειο Ιαλυσού με υπεύθυνους εκπαιδευτικούς την κα Αφεντούλη Ειρήνη και τον κο Σουρλή Ιωάννη, συμμετείχε δυναμικά στο 3ο Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας με μια ταινία μυθοπλασίας ‘The Great Theory’.

Ομάδα μαθητών με συγκεκριμένο ρόλο ο καθένας πρωτοστάτισαν και με προσωπική τους προσπάθεια αφιέρωσσαν πολύτιμο χρόνο σε μια κρίσιμη για αυτούς χρονιά , αυτή της Γ’ Λυκείου, ώστε να δημιουργήσουν μια ταινία μικρού μήκους.

Συγκεριμένα οι :

Συκόφυλλος Νίκος – Σενάριο, Σκηνοθεσία, Επεξεργασία βίντεο και υπόδυση ρόλου Κυβερνήτη William
Πενλόγλου Παναγιώτης – Μουσική επιμέλεια,σύνθεση μουσικής,επεξεργασία μουσικής και υπόδυση ρόλου Oliver Blackwater
Σπάρταλης Γεώργιος – Χορογραφία και υπόδυση ρόλου Pier Chato
Σακελλαρίδης Ιωάννης -Υπόδυση ρόλου Isaak Newton

Αξίζει να την παρακολουθήσετε!!!

Καλή θέαση