ΕΠΕΙΓΟΝ! ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 30/9 Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ

Το ηλεκτρονικό περιοδικό ΠΡΟΜΑΧΟΙ School Net συμμετέχει στο διαγωνισμό μαθητικής εφημερίδας για τα Γυμνάσια και τα Λύκεια της Κεντρικής Μακεδονίας, που οργανώνει η εφημερίδα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ της Θεσσαλονίκης. Το περιοδικό μας διεκδικεί το βραβείο στην κατηγορία του καλύτερου ηλεκτρονικού εντύπου, όπου έχουν υποβληθεί συνολικά 5 συμμετοχές.
Η βράβευση θα προέλθει κατά 50% από μία κριτική επιτροπή και κατά 50% από την ψήφο του κοινού. Η διαδικασία της ψηφοφορίας γίνεται ηλεκτρονικά μέσω του Facebook και όσοι συμμετάσχουν θα διεκδικήσουν με κλήρωση ένα Laptop.
Καλούμε όλους τους φίλους του περιοδικού μας να συμμετάσχουν στη σχετική ψηφοφορία και να βοηθήσουν το περιοδικό του Γυμνασίου Προμάχων να αποσπάσει μία διάκριση, η οποία θα είναι τιμητική για όλη τη σχολική μας κοινότητα.

ΕΠΕΙΓΟΝ!

ΨΗΦΙΣΤΕ το ηλεκτρονικό περιοδικό του Γυμνασίου Προμάχων μέχρι τις 30-9-2014 στην παρακάτω διεύθυνση:                                                      https://www.facebook.com/EpilogesMagazine/app_205521576149308

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΗ Η ΨΗΦΟΣ ΣΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΣΤΗ ΦΟΡΜΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΤΟ E-MAIL ΣΑΣ