Η κλήρωση του λαχείου μας

Λαχείο

Σήμερα 27-02-2018 και ώρα 14:00 έγινε η προγραμματισμένη κλήρωση του λαχείου που εξέδωσε το σχολείο μας για την οικονομική ενίσχυση των μαθητών που συμμετέχουν σε εκπαιδευτικές επισκέψεις στο πλαίσιο Πολιτιστικών και Περιβαλλοντικών προγραμμάτων με κεντρικό θέμα τα μνημεία παγκόσμιας κληρονομιάς της Unesco, τα ποία διεξάγονται στο σχολείο μας. Ο τυχερός λαχνός είναι με το νούμερο 322 και ο τυχερός που κέρδισε το κινητό Xiaiomi Redmi 4x Global Version (Dual sim, 3GB Ram, 32 GB Rom) είναι ο μαθητής  της Β΄ τάξης  Καρασμάνης Χρήστος. Του ευχόμαστε καλορίζικο και να είναι πάντα τυχερός στην ζωή του.

κλήρωση 27-02-2018

Εικόνα από το αποτέλεσμα της ηλεκτρονικής κλήρωσης που έγινε με την βοήθεια της ιστοσελίδας www.random.org

IMG_20180227_142720

Ο τυχερός του Λαχείου μας Καρασμάνης Χρήστος με τον Υποδιευθυντή Ποντίκα Σάββα