Εξαιρετικά ενδιαφέρον και επίκαιρο άρθρο! Η Μαριούπολη έχει συνδεθεί έντονα και με το ελληνικό στοιχείο. Η βιβλιογραφία είναι επίκαιρη και ποκίλλη. Πολύ ωραία προσπάθεια!
Πολύ ενδιαφέρον άρθρο! Έρχεται δυστυχώς να μας θυμίσει τον πόλεμο στην Ουκρανία που ακόμα εξελίσσεται με τον άμαχο πληθυσμό να υφίσταται τις καταστροφικές του συνέπειες.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
Εξαιρετικά ενδιαφέρον και επίκαιρο άρθρο! Η Μαριούπολη έχει συνδεθεί έντονα και με το ελληνικό στοιχείο. Η βιβλιογραφία είναι επίκαιρη και ποκίλλη. Πολύ ωραία προσπάθεια!
Πολύ ωραίο κ κατατοπιστικό άρθρο!!! Μπράβο.
Πολύ ενδιαφέρον άρθρο! Έρχεται δυστυχώς να μας θυμίσει τον πόλεμο στην Ουκρανία που ακόμα εξελίσσεται με τον άμαχο πληθυσμό να υφίσταται τις καταστροφικές του συνέπειες.