Εργασία των μαθητών και μαθητριών του ΣΤ2. Θέμα του βίντεο είναι η θέα από τα παράθυρα των σπιτιών τους καθώς και η θέα που θα ήθελαν να έχουν. Η εργασία έγινε με τον δάσκαλο του τμήματος κ. Δημήτρη Χωριανόπουλο.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει