1η νίκη για την ομάδα ποδοσφαίρου του ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου

Winners

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους τους παίκτες της ομάδας ποδοσφαίρου του ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου, που την Τρίτη 11 Μαρτίου 2014, πέτυχαν την πρώτη τους νίκη απέναντι στην αντίστοιχη ομάδα του ΕΠΑΛ Ροδόπολης με τελικό σκορ 1 – 0.

epalsidir_epalrodop_web

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο μαθητής της Γ” τάξης, Ευσταθιάδης Μιχάλης πέτυχε το γκολ της νίκης.

Ιδιαίτερα συγχαρητήρια αξίζουν στο συντονιστή – προπονητή της ομάδας, Τάσο Βρεττό , με την καθοδήγηση του οποίου κατόρθωσαν όλοι οι παίκτες να επιδείξουν μία εντυπωσιακή, δυναμική & επιτυχημένη συμμετοχή του σχολείου μας στον αντίστοιχο θεσμό μαθητικού πρωταθλήματος.

Η επόμενη αναμέτρηση θα γίνει την ερχόμενη Τετάρτη 19 Μαρτίου 2014 με την ομάδα ποδοσφαίρου του Γενικού Λυκείου Σιδηροκάστρου!

Μπράβο!!! Σας αξίζουν συγχαρητηρήρια!

Congratulations pinned on noticeboard