Με ψηλά το κεφάλι το ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου αφήνει το σχολικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

No commercial use. Credit "European Parliament/Pietro Naj-Oleari"

Έκλεισε ο κύκλος των προσπαθειών της σχολικής ομάδας ποδοσφαίρου του ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου στις Σέρρες, την Τετάρτη  26 Μαρτίου του 2014. Το σχολείο μας ηττήθηκε από την ομάδα του ΕΠΑΛ Νιγρίτας με τελικό σκορ 2 – 1, εγκαταλείποντας έτσι το σχολικό πρωτάθλημα για αυτό το σχολικό έτος. Αξίζει να σημειωθεί πως όλοι οι παίκτες του ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου μέσα από προσπάθεια, αγωνιστικότητα και πολύωρες προπονήσεις, κατόρθωσαν να φτάσουν την ομάδα του σχολείου μας αρκετά ψηλά στην κατάταξη του σχολικού πρωταθλήματος.

ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου - Σχολικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Συγχαρητήρια στον προπονητή και σε όλους του παίκτες της ομάδας, που χάρισαν στο ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου μοναδικές στιγμές χαράς και ενθουσιασμού…

Ευχόμαστε του χρόνου να συνεχίσουν την προσπάθεια!