Παρουσίαση της θεατρικής παράστασης «Ζητείται Ψεύτης» από τη θεατρική ομάδα του 1ου Γυμνάσιου Αλεξάνδρειας.

της συντακτικής ομάδας

Πριν από λίγες ημέρες η θεατρική ομάδα του 1ου  Γυμνασίου Αλεξάνδρειας στην παρθενική της εμφάνιση παρουσίασε  τη  θεατρική παράσταση «Ζητείται Ψεύτης» του Δ. Ψαθά.

Η θεατρική παράσταση παρουσιάστηκε με επαγγελματικό τρόπο στο κατάμεστο από κόσμο Δημοτικό Θέατρο Πλατέος την Κυριακή 22/6/2014. Η θεατρική ομάδα δούλεψε όλη τη χρονιά για να φτάσει στο επιθυμητό αποτέλεσμα και σίγουρα ανταμείφθηκαν και δικαιώθηκαν για τον κόπο τους  βλέποντας την ικανοποίηση στα μάτια των θεατών.

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ  στους πρωταγωνιστές-μαθητές και  στους υπεύθυνους καθηγητές Γρηγοριάδου Θωμαή, Κατσίκα Παναγιώτα, και Πασχαλιώρη Σταματία και ευχόμαστε καλή συνέχεια!!!!